TEŞVİK HESAPLA BİZE ULAŞIN
Neden Macro Teşvik Programı?

Kurum kökenli ve mevzuata hakim ekibimiz ile geliştirilen teşvik hesaplama sistemi ile teşviklerden maksimum fayda sağlamaktayız.

Teşviklerin bazıları karmaşık birçok hesaplama ve İnsan Kaynakları Birimi ya da Muhasebe birimlerine iş yükü gerektirmektedir. Yapılan kontrollerde işverenlerin birçok teşvikten faydalanmadıkları veya eksik/hatalı faydalandıkları belirlenmektedir.

En doğru ve en yüksek fayda ile yararlanılabilecek uygun teşviği tespit etmek; ciddi emek isteyen ve gözden kaçacak birçok detay barındırdığı için hata riski yüksektir ve profesyonel yönetilmesi gereken bir süreçtir.

Örneğin bir personel aynı dönemde birden fazla teşviğe uygun olabilir. Sadece personel uygunluğu değil, tüm teşvik ortalamalarını, kontenjanları ve diğer teşvikli kişileri de dahil ederek tüm personellere kontrol edip şirket için en kazançlı senaryoyu belirlemek gerekir.

HIZLI
HIZLI

Tüm işyerlerinizin cari dönem ve geçmiş dönem hesaplamaları dakikalar içerisinde tamamlanır.

DOĞRU VE HATASIZ
DOĞRU VE HATASIZ

Sistem üzerinden yapılan hesaplamalar MACRO güvencesindedir.

UZMAN KADRO
UZMAN KADRO

Kurum kökenli ve mevzuata hakim uzman ekibimizle firmanızın tüm süreçleri kontrol altındadır.

İLETİŞİM
İLETİŞİM

Müşterilerimizin memnuniyeti için tüm süreçleriniz temsilcilerimiz tarafından özenle takip edilmektedir.

ZAMANDAN TASARRUF
ZAMANDAN TASARRUF

Sistem dakikalar içerisinde SGK’ daki güncel veriler ile hatasız hesaplama yapar.

960673 İşyeri
Adedi
12678432 Hesaplanan
Sigortalı Sayısı
12358654234

TL

Kazandırılan
İade Tutarı
Ne kadar teşvik alabilirim?
İşe alınan sigortalının ve işyerinizin uygun koşulları sağlaması koşulu ile sigortalının işveren priminde %100'e kadar indirim alabilirsiniz.

100%

Hangi Teşviklerden Faydalanabilirim?
Macro Teşvik Hesaplama Programı ile cari ay için 6111, 17103, 27103, 14857, 7252, 17256, 27256 numaralı kanunlardan faydalanabilirsiniz.

100%

Kurum kökenli ve mevzuata hakim ekibimiz ile geliştirilen teşvik hesaplama sistemi ile

Teşviklerden maksimum fayda sağlayın
Optimizasyon

Kurum kökenli ve mevzuata hakim ekibimiz ile geliştirilen teşvik hesaplama sistemi ile teşviklerden maksimum yararlandırır. Bir personel aynı dönemde birden fazla teşviğe uygun olabilir. Sadece personel uygunluğu değil, tüm teşvik ortalamalarını, kontenjanları ve diğer teşvikli kişileri de dahil ederek tüm personellere kontrol edip şirket için en kazançlı senaryoyu belirlemek gerekir.

Hatasız Faydalanma
Teşvikler ile ilgili manuel yapılan hesaplamalarda yersiz faydalandırma cezaları ile karşılaşmak olasıdır. Sistem ile yapılan hesaplamalarda, bu veriler SGK’daki ortalamalar ile sistemin kendi kontrolleri ile birlikte ilerlediğinden hatalı bildirim yapılmaz.
Raporlama
Sistem teşvikli olan tüm personelleri, personellerin ortalamalarını, yararlanma sürelerini raporlamaktadır. Aynı zamanda müfredat kartı, Emanet hesap raporu, 6661 Asgari destek indirim raporu gibi birçok raporlama hizmetini de sağlar.
Zamandan Tasarruf
Sistem dakikalar içerisinde SGK’daki güncel veriler ile hatasız hesaplama yapar. Hem Cari dönem hem de geçmiş dönem hesaplamalarınız kısa sürede raporlanır. Geçmiş dönemlerde kaçırdığınız teşvikler için sistem üzerinden tek tuş ile yükleme gerçekleştirilebilmektedir.